Поради для поліпшення настрою

Будьте оптимістами! Педагогіка – наука оптимістична (утім, як і будь-яка наука, песимістичний тільки дилетант).

Не забувайте головного: діти – істоти парадоксальні (дорослі – теж).

Якщо в тебе з’явилося бажання вигнати учня з класу, вийди сам.

Учителю, вітайся з дітьми, це дуже важливо. Тоном, яким ви говорите «здрастуй», теж можна виховувати і піднімати собі настрій.

Учитель повинний бути завжди у формі, завжди підтягнутим, завжди в гарному настрої. Користуйтеся правилом Д.Карнегі: «Якщо хочеш бути щасливим – будь ним».

Вмійте бути ледачим! Проблема педагогів у тому, що вони розвивають бурхливу діяльність, але забувають думати. Пам’ятайте: думати – ваш головний обов’язок.

Хваліть себе самого тричі на день: уранці, удень і ввечері. Застосовуйте таку магічну формулу самонавіювання: «Я геніальний, найкращий педагог. Усім педагогам педагог, мене діти слухаються, мене батьки поважають, мене адміністрація любить, а як я сам себе люблю, цього і не висловити».

«Учителю – будь людиною!»

БЛОГ  2018

Стрес. Причини стресу

Багато століть тому людина жила у гармонії зі своєю природою. І з кінця XIX-го ст. життя принципово змінилося. Нині темп нашої діяльності став позамежним. Зараз людину ранить не ікло хижака і не спис ворога, а слово, думка, емоції.

 

    Вважається, що ворогом психічного здоров’я є стрес. Цей термін увійшов у всі мови світу з легкої руки відомого канадського фізіолога, дослідника реакцій людського організму на подразники зовнішнього середовища Ганса Сельє.   Г. Сельє визначив стрес як неспецифічну відповідь організму на будь-які впливи або ситуації (тобто стресори), що потребують пристосовування до них.

Стан стресу може виникати під впливом найрізноманітніших життєвих чинників: від повсякденних турбот до екстремальних ситуацій.

И В

Автор : joomla блоги