- Деталі
- Автор: Віктор Майстренко
-
Категорія: Психологічна служба
-
Опубліковано: 13 квітня 2020
-
Перегляди: 72
Якщо ви залишилися вдома без дорослих, нікому чужому не відчиняйте двері. На питання незнайомих людей, чи є тато та мама, краще відповісти, що батьки зараз відпочивають. На телефонні дзвінки з питанням, чи є батьки вдома або коли вони повернуться з роботи, треба відповідати, що вони зараз зайняті й запитати, коли й кому зателефонувати.
Ніколи не запрошуйте додому малознайомих хлопців і дівчат.
Не хваліться перед людьми тим, що у вашій квартирі є дорогі речі, такі як відеоапаратура тощо.
Не носіть із собою великі суми грошей, а якщо таке станеться — не хваліться цим.
Знайомте своїх друзів із батьками.
Не лякайтеся, коли, знаходячись у квартирі, почуєте, що хтось намагається відчинити вхідні двері, голосно запитайте: «Хто там?». Якщо двері продовжуватимуть відчиняти, зателефонувавши 02, викличте міліцію та вкажіть точно адресу. Потім з балкону чи вікна голосно покличте на допомогу.
Виходячи з дому, не забувайте зачинити балкон, кватирки, особливо якщо живете на нижніх поверхах.
Не залишайте у дверях записок, бо це привертає увагу
сторонніх людей.
Детальніше...- Деталі
- Автор: Віктор Майстренко
-
Категорія: Психологічна служба
-
Опубліковано: 06 квітня 2020
-
Перегляди: 88
- Деталі
- Автор: Віктор Майстренко
-
Категорія: Психологічна служба
-
Опубліковано: 02 квітня 2020
-
Перегляди: 71
Карантин — річ, звичайно, несподівана. Але цей час дистанційного навчання можна використати не тільки для захисту здоров'я, а ще й для тренування навички планування справ.
Пропонуємо вам поради, що допоможуть вам плідно працювати протягом цього часу. А головне — встигнути відпочити!
Перша порада: свій ранок починайте в звичний для вас час. Ніжитися в ліжку будемо, як зазвичай, у вихідні дні.
Друга порада: покладіть перед собою чистий папір, це буде ваш лист-план. Запишіть у два рядки: першочергове (наприклад: зарядка — пів години, душ — 10 хвилин, сніданок — 10 хвилин, прочитати робочу пошту — 5 хвилин та інше) та другорядне (погуляти з собакою/кішкою — півгодини, увійти в соцмережі та поспілкуватись із друзями — 20 хвилин та інше). Починайте свій день З ВАЖЛИВОГО!
Третя порада: на кожне робоче завдання виділяйте час для його виконання (20-30 хвилин) та для ОБОВ'ЯЗКОВОГО ВІДПОЧИНКУ (15-20 хвилин).
Четверта порада: виконуючи завдання, уважно читайте умови та користуйтесь короткими записами головних слів/думок. Це вам допоможе зосередитися на важливому в завданні. Якщо щось стало незрозуміло, не зволікайте. Лист або дзвінок другу/викладачеві стане в нагоді. Приємне спілкування та корисна порада допоможуть вирішити будь-яке завдання.
П'ята порада: відмітьте у вашому листі-плані виконані заплановані дії. Похваліть себе та приступайте до списку справ другої колонки, обов'язково відпочиваючи після виконаного завдання.
Детальніше...- Деталі
- Автор: Віктор Майстренко
-
Категорія: Психологічна служба
-
Опубліковано: 12 грудня 2019
-
Перегляди: 75
З метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у Великоберезянськійшколі проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насилля». Дати проведення акції (із 25 листопада по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.
25 листопада урочисте відкриття Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» розпочалося з лінійкі. Бібліотекар школи Головіна А.І організувала у бібліотеці виставку «Світ без насильства».
27 листопада соціальний педагог із учнями 5-7 класів проведені заняття з елементами тренінгу на тему: «Насилля: попередити та зупинити» . Під час заходу учні активно обговорювали проблему насильства не тільки в сім’ї, та можливі шляхи виходу з даних ситуацій.
2 грудня медсестрою Коваленко Н.В. було проведено бесіду до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. В закладі діяла акція «червона стрічка»,що є символом боротьби з ВІЛ-СНІДом.
3 грудня пройшов захід «Дивись на нас, як на рівних»в якому обговорювалися проблеми дітей та людей з обмеженими можливостями.( соціальний педагог 3 кл.)
З 25.11 – 10.12 в нашій школі тривала виставка малюнків «Світ без насильства» учні дуже відповідально підійшли до цієї проблеми.
Моніторинг щодо обізнаності серед учнів з питань насильства ( пр..психолог)
Проведені заходи,стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей) хворих на ВІЛ.
Детальніше...- Деталі
- Автор: Віктор Майстренко
-
Категорія: Психологічна служба
-
Опубліковано: 10 грудня 2018
-
Перегляди: 159
З 26.11 по 10.12 у Великоберезянській ЗОШ І-ІІІ пройшла акція «16 днів проти насильства»
Де було проведено по складеному планові:
Опитуванння:»Що я знаю про насильство»--Соц.пед.1-10кл.
Тем. виховні години з питання попередження розповсюдження СНІДу та ВІЛ.- Кл.кер. 1-10кл.
Тренінг» Профілактика Булінгу в учнівському середовищі»-Пр.псих. 5-8кл.
Год.псих. з перегляд ом фільму» СНІД: подумай про майбутнє – обери життя» - Прк.пс. Медсестра.9-10кл.
Тематична газета «Ми проти жорстокого поводження з дітьми». Конкурс малюнків»Світ без насильства».Клас.кер. 1-10 кл.
Год.псих. з переглядом фільму »Знай свої права дитино»