23 квітня людство святкує Всеукраїнський День психолога. З нагоди цього свята в Великоберезянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів організовується тиждень психології.

Тиждень психології - це занурення всіх учасників навчально-виховного процесу в цікавий загадковий світ психології.

Метою проведення такого тижня є розширення знань учасників освітнього процесу про науку психологію, розуміння внутрішнього світу, активізація пізнавальної активності, пропаганда навичок конструктивного спілкування.

Тиждень психології буде проходити в період з 20 квітня по 23 квітня 2021 року в режимі онлайн.

Дистанційний«Тиждень психології – цікавий процес пізнання»

(коли всі на карантині) – новий формат

 План проведення «Тиждень психології – цікавий процес пізнання»

 Якщо ви залишилися вдома без дорослих, нікому чужому не відчиняйте двері. На питання незнайомих людей, чи є тато та мама, краще відповісти, що батьки зараз відпочивають. На телефонні дзвінки з питанням, чи є батьки вдома або коли вони повернуться з роботи, треба відповідати, що вони зараз зайняті й запитати, коли й кому зателефонувати.

Ніколи не запрошуйте додому малознайомих хлопців і дівчат.

Не хваліться перед людьми тим, що у вашій квартирі є дорогі речі, такі як відеоапаратура тощо.

Не носіть із собою великі суми грошей, а якщо таке станеться — не хваліться цим.

Знайомте своїх друзів із батьками.

Не лякайтеся, коли, знаходячись у квартирі, почуєте, що хтось намагається відчинити вхідні двері, голосно запитайте: «Хто там?». Якщо двері продовжуватимуть відчиняти, зателефонувавши 02, викличте міліцію та вкажіть точно адресу. Потім з балкону чи вікна голосно покличте на допомогу.

Виходячи з дому, не забувайте зачинити балкон, кватирки, особливо якщо живете на нижніх поверхах.

Не залишайте у дверях записок, бо це привертає увагу

сторонніх людей.

Детальніше...

Детальніше...

      Карантин — річ, звичайно, несподівана. Але цей час дистанційного навчання можна використати не тільки для захисту здоров'я, а ще й для тренування навички планування справ.

     Пропонуємо вам поради, що допоможуть вам плідно працювати протягом цього часу. А головне — встигнути відпочити!

Перша порада: свій ранок починайте в звичний для вас час. Ніжитися в ліжку будемо, як зазвичай, у вихідні дні.

Друга порада: покладіть перед собою чистий папір, це буде ваш лист-план. Запишіть у два рядки: першочергове (наприклад: зарядка — пів години, душ — 10 хвилин, сніданок — 10 хвилин, прочитати робочу пошту — 5 хвилин та інше) та другорядне (погуляти з собакою/кішкою — півгодини, увійти в соцмережі та поспілкуватись із друзями — 20 хвилин та інше). Починайте свій день З ВАЖЛИВОГО!

Третя порада: на кожне робоче завдання виділяйте час для його виконання (20-30 хвилин) та для ОБОВ'ЯЗКОВОГО ВІДПОЧИНКУ (15-20 хвилин).

Четверта порада: виконуючи завдання, уважно читайте умови та користуйтесь короткими записами головних слів/думок. Це вам допоможе зосередитися на важливому в завданні. Якщо щось стало незрозуміло, не зволікайте. Лист або дзвінок другу/викладачеві стане в нагоді. Приємне спілкування та корисна порада допоможуть вирішити будь-яке завдання.

П'ята порада: відмітьте у вашому листі-плані виконані заплановані дії. Похваліть себе та приступайте до списку справ другої колонки, обов'язково відпочиваючи після виконаного завдання.

Детальніше...

З метою привернення уваги  учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у Великоберезянськійшколі  проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насилля». Дати проведення акції (із 25 листопада по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.

 25 листопада урочисте відкриття Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» розпочалося з лінійкі.  Бібліотекар школи Головіна А.І  організувала у бібліотеці виставку «Світ без насильства».

 27 листопада соціальний педагог із учнями 5-7 класів проведені заняття з елементами тренінгу на тему: «Насилля: попередити та зупинити» . Під час заходу учні активно обговорювали проблему насильства не тільки в сім’ї,   та можливі шляхи виходу з даних ситуацій.

2 грудня медсестрою Коваленко Н.В. було проведено бесіду до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. В закладі діяла акція «червона стрічка»,що є символом боротьби з ВІЛ-СНІДом.

 3 грудня пройшов захід «Дивись на нас, як на рівних»в якому обговорювалися проблеми дітей та людей з обмеженими можливостями.( соціальний педагог  3 кл.)

 З 25.11 – 10.12 в нашій школі тривала виставка малюнків «Світ без насильства» учні дуже відповідально підійшли до цієї проблеми.

Моніторинг  щодо обізнаності серед учнів з питань насильства ( пр..психолог)

 Проведені заходи,стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей) хворих на ВІЛ.

Детальніше...