8-9 травня. День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні ми згадуємо про страшні жертви Другої світової війни, про великий подвиг і трагедію нашого народу.

Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони- святиня нашої пам’яті . Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.

 Ми свято шануємо пам’ять усіх,

Хто власним життям нашу юність зберіг,
Хто впав за свободу у грізну годину,
За землю священну, за Україну!

Вони у бронзі й камені звелись,
Летять роки і хмари понад ними.
Все менше тих, хто бачив їх колись,
Все менше тих, хто бачив їх живими.

  Напередодні День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у бібліотеці була організована книжкова виставка «Вшануймо полеглих і живих» .

Учениці 9 класу Бандура Олександра та Мельник Яна підготували та прочитали вірші, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Відео 1           Відео 2

 Також пройшла виставка малюнків «Зі святом Перемоги!», які підготували учасники гуртка «Умілі руки» (керівник Козярівська О.В.).

Автор : joomla блоги