21 вересня людство відзначає Всесвітній  день миру!

 У 1968 році проголосив його Папа римський Павло VI.  Саме тому, що свято було започатковано священиком, основною думкою цього дня є теза: «Пробач і ти отримаєш мир». В Україні за указом президента День миру відзначають з 2002 року.....

Символом міжнародної солідарності всіх людей світу є дзвін миру. Дзвін Миру — символ спокою, мирного життя і дружби, вічного братерства і солідарності народів. Його було відлито з тих монет, які пожертвували діти всіх континентів. На дзвоні зроблено напис: «Хай буде мир в усьому світі».

Щороку в Міжнародний день миру люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни. Недаремно весь світ відзначає це свято, адже мир на планеті - це наше майбутнє. У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров.

  Наша держава протягом багатьох століть не раз відчувала, що таке війна. В багатьох українських родинах не дочекалися з війни рідних та близьких. І сьогодні наші воїни на Сході країни ведуть боротьбу з ворогом..Скільки прекрасних людей загинуло на війні, скільки згоріло міст, скільки людей покинули свої домівки. В кожній родині, в кожному домі пам’ятають тих, хто боронив нашу землю і не повернувся додому.

Солдатські душі… Вони очима-зорями дивляться на нас з небес, журавлями пролітають над нами, сумно курличуть в небесній далині. .

Ми дякуємо всім тим, хто захищає і бореться за наші долі  - це справжні герої, які роблять подвиг в ім'я кожного з нас. Тож нехай припиняться всі суперечки, непорозуміння, конфлікти і хай завжди буде спокій і мир на шляху життя.

Вічна пам’ять

Тим, хто загинув!!!

Вічна слава

Тим, хто живий!!!

Багато людей у сучасному світі страждають і лише мріють про спокійне життя. Для них, насамперед, і існує день Миру. Цей день закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього.

Щоб зробити це, ми завжди повинні пам'ятати  про усе добре, що в нас є, використовувати це у своєму житті, у своїх словах і вчинках,  дарувати добро тим, хто поруч з нами.

Адже світ величезний. Кожен з нас є невеличкою частинкою земної кулі. Якщо кожна частинка буде чистою і доброю, то на Землі усе буде чистішим.

 Білий голуб – це символ Миру.

Голуб кобіла, ти лети у світ,

Хай буде мир у небі голубому.

Бо голуб миру, кажуть з давніх літ,

Приносить радість родові людському.

Хай буде мир віднині і довіку!

Хай буде мир й замовкнуть війни злі.

І сльози щастя на своїх обличчях

Відчують всміхнені усюди матері.

Хай буде мир віднині і довіку!

Хай буде мир й замовкнуть війни злі!

Хай у міцних обіймах всі народи

Ідуть у майбуття через віки.

 А зараз, любі діти, візьмімося за руки, з’єднаймо воєдино наші серця і думки, адже у кожного з нас є спільна мрія –щоб завжди був мир в усьому світі і ми усі були здорові й щасливі у нашій рідній Україні.Давайте приєднуватися у Міжнародний день миру до тих людей, які мовчки крокують, підтримуючи найцінніше на цій планеті – мир, людське життя, право мати над головою мирне небо.Піднімімо свої руки до небес, щоб Бог відчув наше прохання!

Так розпочалаля лінійка до Всесвітнього дня миру. Діти взялися за руки, показуючи цим те, що усі вони єдині у прагненні до миру і створили образ голуба миру.

Флешмоб під пісню «Ми за волю», а потім учні перебудовуються у фігуру голуба під пісню «Нам потрібне мирне небо».

Автор : joomla блоги