Під такою назвою пройшла година спілкування в 10 класі (31 жовтня 2016 року). Її метою було розширити знання учнів про світ професій, ознайомитися з особливостями деяких нових професій, скоригувати професійні навички учнів, формувати відповідальне ставлення до вибору професійного шляху через розширення меж самопізнання й одержання інформації про світ професій.

  Заздалегідь було проведено анкетування учнів про найпривабливіші для них професії, якості характеру, необхідні для того, щоб досягти успіху в даній професії, якості характеру, які можуть перешкодити оволодіти улюбленою професією і т. д.

Анкети проаналізувала практичний психолог школи Юхименко К. В. Відбулася дискусія на тему: «Чи слід слухати батьків, коли обираєш професію та навчальний заклад?» Учні приводили аргументи батьків на користь тієї чи іншої професії або думки на відмову від  обраної роботи.

Було цікаво при розгляді даної теми і біля шкільного терміналу.

Учні активно і аргументовано висловлювали власні думки, толерантно заперечували думку товариша, зацікавлено вслухалися в слова класного керівника та психолога.

 Хотілося б, щоб така година спілкування допомогла випускникові з новеньким атестатом про середню освіту,  який, немов билинний витязь, стоятиме на роздоріжжі і перед ним буде не три дороги, а значно більше та не буде придорожнього каменя, на якому було б написано, які випробування чекають на кожній дорозі, обрати шлях до улюбленої професії.

 Фотогалерея:

Автор : joomla блоги