Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди  вважали покровителем і заступником дітей.

Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

То ж 18 грудня, в Великоберезянській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося святкування дня Святого Миколая. Свято організували бібліотекар школи А.Головіна та бібліотекар села Л.Вірко,вчителі та учні школи за підтримки батьків у вигляді літературно-музичній композиції. Ведучі свята  розповіли присутнім про життя Миколая Чудотворця, звертаючи увагу на його велику любов до ближніх, хворих, бідних і потребуючих. Школярі готувалися до зустрічі із Святим Миколаєм і вітали  один одного та гостей з великою радістю, даруючи  свої вміння та здобуті знання: розказували вірші, співали пісні. Всім присутнім сподобалась сценка, в якій двоє друзів Івась і Миколка (М.Костянецький та М.Кузьович) готувались до свята ,а капосні чортики (М.Волошин та В.Гнотівський) їм заважали. Гарну композицію до святкового дійства підготували учні 4 класу (вчитель В.М.Бодашевська). І ось довгоочікуваний Святий Миколай (О.Чава) разом з ангелочками (Я.Щербак, І. Козаченко )завітали на свято. Багато хороших слів почули діти від Святого та дали відповіді на поставлені запитання.

Та яке свято без подарунків? Дитячі мрії здійснюються! І Святий Миколай з великим задоволенням подарував  дітям багато солодощів.

Від щирого серця дякуємо жителям села А.В.Шпильовому та С.Г.Тимошенку за їхню вкрай важливу справу, підтримку дітлахів, надані подарунки та святковий настрій, який вони подарували дітям та їх родинам. Бажаємо Вам здоров’я, наснаги, сімейного тепла, щастя, радощів та мирного неба над головою.

Фотогалерея:

Автор : joomla блоги