9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови.  Прекрасна, багата, мелодійна українська мова. Слова – це крила ластівки, вона їх не відчуває, але без них не може злетіти. Тож маємо зробити все для того, щоб не згорнулися крила, щоб не обірвалася золота нитка, яка веде з давнини в наші дні.

З цією метою було проведено лінгвістичну вікторину, присвячену вшануванню рідного слова та людей, які поклали початок писемності.

Сила слова безмежна. Особливо, коли воно живе, іскристе, емоційно виважене. Коли воно сліпуче, “як проміння ясне” а могутнє, “як хвилі буйні”.  Коли слова – палкі блискавиці. Тоді воно здатне робити диво і хвилювати найтонші струни людського серця. Століттями мова народу була тією повноводною річкою, яку ми називаємо поезією.

 Ось і цього разу звучали хвилюючі поезії та прекрасні прозові твори про рідну мову, демонструвалися презентації та була проведена вікторина, у якій брали участь кращі мовознавці школи.

Сподіваємося, що учні розширили знання про витоки писемності, збагатили свій словниковий запас, поглибили знання рідної мови та відчули гордість за свій народ і його мову.

 

Автор : joomla блоги