З 10.04 по 14.04 проходив тиждень з безпеки життєдіяльності. Метою якого було привернути увагу дітей до безпеки життєдіяльності та попередити і вберегти їх від біди, розвивати та поглиблювати знання учнів з основ безпеки життєдіяльності, виховувати почуття відповідальності за власне життя та життя товаришів.

В усіх классах були проведені міні-лекторії «Поради Королеви Безпеки», з правил безпечної поведінки та з питань профілактики травматизму в школі, на вулиці, вдома.

 Учні 5 класу малювали малюнки «Вогонь друг – вогонь ворог», а також презентували свої творчі роботи у вигляді віршів, казок, оповідань.

Дуже цікава гра відбулася між шестикласниками, де брали участь дві команди «Пожежники» і «Пішоходи», де крок за кроком здійснювали подорож по зупинках.

Для учнів 7-8 класів було проведено практичнее заняття «Рятівники», де розповідалося про надання домедичної допомоги, а також було переглянуто відеофільм «Абеткадомедичноїдопомоги» і потім відбулося практичнее закріплення навичок з надання домедичної допомоги.

Учні 9 класу провели вікторину зі знання правил дорожньогоруху – метою якої було закріпити і актуалізувати знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях.

Між учнями 10-11 класів відбувся брейн-ринг «Мозаїка безпечного життя», де повторили основні правила безпечної поведінки в громадських місцях, побуті; навчилися розвивати комунікативні навички, виховували спостережливість, кмітливість, толерантність. Як підсумок цього тижня, було проведено тестування на знання основних правил безпечної поведінки учнів.

Автор : joomla блоги