Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов'язок сім'ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.
Це добре розуміють наші спонсори: і словом і ділом завжди приходять на допомогу нашій Великоберезянській ЗОШ І-ІІІ ст.
Не залишився осторонь доброї справи і в цьому році голова фермерського господарства ''Лілія'' Віктор Петрович Неділько, від якого на свято Миколая всі учні школи отримали солодкі подарунки.
Колектив та учні школи висловлюють щиру подяку Віктору Петровичу. Ця підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем школи та любові до дітей. Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Детальніше...

      Важко уявити собі життя людей без математики – у цьому не допоможе навіть найсміливіша фантазія. Якось в одній країні організували конкурс на кращий твір «Як би людина жила без математики».  За кращий твір обіцяли винагороду. Уявіть собі, що ніхто її не одержав. На конкурс  не було подано жодної роботи: навіть найсміливіші фантасти не змогли уявити, як можна жити без математики.

       Тож і учні Великоберезянської ЗОШ  І-ІІІст. , розуміючи, що математика – важлива наука, долучилися до флешмобу «Математика у нашому житті».

Детальніше...

2020/2021 навчальний рік

Eлектронна реєстрація для участі у роботі обласних майстер-класів і педстудій розпочинається  22 червня 2020 року і продовжується для кожного  майстер-класу чи  педстудії до наповнення групи / груп: кількість учасників зазначено

  • Для реєстрації потрібно вибрати майстер-клас або педстудію, натиснути активоване зареєструватися й заповнити форму.
  • Електронна адреса особи, яка реєструється, має бути власна!

Контактні особи:

 097 691  0616 –   Федорчук Валерій Анатолійович, завідувач відділу інформатики;

  096 429 2387 –  Галина Михайлівна Стадніченко,  координатор роботи обласних професійних об’єднань, методист відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти інституту

  Електронна реєстрація для участі у роботі обласних майстер-класів і педстудій розпочнеться

о 10 годині  22  червня 2020 року. Ця дата уже розміщена за  посиланням  https://www.kristti.com.ua/karta-sajtu-2/naukovo-metodychna-robota/oblasni-profesijni-ob-yednannya-pedagogichnyh-pratsivnykiv/2020-2021-navchalnyj-rik/  

Таращанська районна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Великоберезянської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів Таращанської районної ради Київської області

Найменування закладу:Великоберезянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Таращанської районної ради Київської області

Місцезнаходження закладу: с.Велика Березянка, вул. Михайлівська,2, Таращанський район, Київська обл..

 

Найменування посади та умови оплати праці:

Директор;

Посадовий оклад визначається  відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями; надбавки та доплати - відповідно до постанови №373 від 23.03.2011та постанови №78 від 31.01.2001; надбавки - відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти: посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі :

-         заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України « Про захист персональних даних»;

-         автобіографія та/або резюме( за вибором учасника конкурсу);

-         копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

-         копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-         копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

-         довідка про відсутність судимості;

-         медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

-         мотиваційний лист, складений у довільній формі.

   Документи учасники конкурсу подають особисто до відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації   протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: м. Тараща,

вулиця Шевченка,16.

 

  Місце  та дата початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

 

    Конкурсний відбір буде проводитись у приміщенні Таращанської районної ради за адресою: м. Тараща, вул. Героїв Чорнобиля, 1, 3-й поверх, зала засідань. 

 

Перший тур конкурсного відбору(тестування) проводиться 04 червня 2019 року;

Другий  тур конкурсного відбору (розв’язання ситуаційних завдань) проводиться 11 червня 2019 року;

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти проводиться 18 червня 2019 року.

 

Особа, уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі:

Топчій Світлана Іванівна, провідний фахівець відділу освіти і науки Таращанської райдержадміністрації, тел. 5-18-78 з 10.00 до 17.00 год.

 

Сьогодні ми все частіше чуємо слова «забруднення навколишнього середовища», «забруднення довкілля». Нерозумні  дії людей, на жаль, з часом можуть повернутися  до них великим нещастям, невідворотньою бідою для всього людства.  Чистота навколишнього середовища - це наш неоціненний вклад в здоров’я планети, держави, села та особисто кожного з нас. Якщо ми хочемо жити в сучасному суспільстві, де пріоритетом є чистота і порядок, ми повинні вимагати її від себе самого і не просто прибирати, а постійно підтримувати  порядок.

Отож, ми, школярі, також не можемо стояти осторонь і бути байдужими до цієї проблеми. Перш за все, треба дбати про чистоту території, де ми проживаємо. Саме такі думки спонукали учасників рою «Водограй» розробити і реалізувати  екологічний рейд « Краса рідної Землі у наших руках».

18 березня відбулося засідання рою «Водограй», де було заплановано здійснити екологічний рейд в рамках цього проекту. Наша ройова  -Чава Леся - запропонувала долучитися до цього проекту й учням  школи. На засіданні Ради організаторів Чава Леся виступила з пропозицією прибрати  парк відпочинку біля стадіону школи. Організатори підтримали її, і  було вирішено, що усі класи посадять дерева у шкільному садку, а учні 10 класу пообкопують вже посаджені дерева у цьому садку. . Було висаджено невелику алею на місці зрізаних старих берізок. До участі в цій акції долучилися всі учні та вчителі. Ми вирішили й цього року обговорити питання благоустрою з директором школи й головою села. Спочатку ми розказали директору про свої ідеї, а тоді  прийшли до голови села  з пропозицією. Отож, порадившись з ним і залучившись його підтримкою, прибрали парк відпочинку, де загребли сміття, зібрали склотару та повирубували зарослі кущі. (додаток).

Детальніше...

21 лютого світове співтовариство відзначає Міжнародний день рідної мови. Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції етносу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління. Для кожної людини її рідна мова є найдорожчою в світі.
У світі налічується близько шести тисяч мов. І серед них – ніби запашна квітка в чудовому букеті – українська. “Мова – це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова – це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніше надбання віків, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу” (Олесь Гончар).

Саме їй, рідній мові, було присвячено літературно-музичну композицію «Вивчайте, любіть рідну мову, як рідну Вітчизну любіть», яку підготували учні 8 та 6  класу Великоберезянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Детальніше...

Умови проведення

Всеукраїнського конкурсу

Дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику

«Кращий пожежний – це ти обережний»

Детальніше...

Перший урок у новому 2018-2019 навчальному році у 8 класі та 5 класі пройшов під гаслом «Розкажімо іншим країнам про себе».  Звичайно ж, не можна розказати іншим, не знаючи самому, тому тут допомогли  учням вікторини, квести. А згодом учні самі створили презентацію про Україну, згадавши там звичаї і традиції, мальовничі куточки та видатні пам’ятки України, а  також всесвітньо відомих постатей нашої держави. А для учнів першого класу вчителька обрала тему «Україна- єдина країна». Для них цей урок пройшов по-особливому, адже провели вони його разом зі своїми батьками: разом мріяли, уявляли, будували країну майбутнього – єдину країну, у якій їм жити.

Детальніше...

У нашому домі, на рідній землі день новий починається, хай він щастям, добром і красою вінчається. Хай діти ростуть на вкраїнській землі, хай колосом нива квітує, хай серце до серця пригорнеться знов і миром земля запанує.

 Такими словами розпочався День знань у Великоберезянській ЗОШ І-ІІІ ст., яка гостинно запросила до храму науки своїх школярів. Найбільш шанованими були учні 1 класу, які вперше переступили поріг нашої школи. А їх до нас прийшло десятеро.

Детальніше...

 У Великоберезянській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся «Весняний бал». На свято ніжності, оригінальності та таланту були запрошені учні початкових класів.

Учасниці конкурсу продемонстрували свої здібності й таланти, розповіли про себе, читали вірші про весну, відгадували весняні квіти та проявили свою кмітливість в інтелектуальному конкурсі.

Глядачі ще раз переконалися в тому настільки розумні й талановиті усі учасниці. Журі було важко визначити переможницю, тому кожній учасниці вручили грамоти за перемогу в різних номінаціях. Приз глядацьких симпатій отримала Середенко Ліза, учениця 3 класу. А переможницею стала учениця 4 класу Лютославська Анна, ІІ місце – Якимчук Діана, учениця 4 класу, ІІІ місце – Лифенко Крістіна, учениця 4 класу.

Детальніше...

 Поезія – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини. Духовним батьком, творцем і рятівником української мови, її поетичного слова та й усієї нації став великий Кобзар – Тарас  Шевченко. Доля не пошкодувала йому страждань, але й не пожаліла утіх, що били із здорового джерела життя. Доля переслідувала його усе життя, скільки лиш могла, та вона  не зуміла перетворити золота його душі у іржу, ані любові до людей в ненависть і погорду.  Найцінніший скарб доля дала йому лише після смерті – невмирущу славу і всерозківтаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ. Тарас Шевченко звеличив Україну, звеличив український народ. А на сторожі поставив слово.

Детальніше...

 Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА

Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

З нагоди відзначення Дня рідної мови учні 7 класу підготували літературно-музичну програму «Мова – душа народу», де спробували переконати своїх ровесників, що мова – це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, як батьківщину, бо доки живе мова в устах народу, до того часу житиме народ.

Детальніше...

 15 лютого відзначають скорботний день пам’яті воїнів-афганців . Учні 11 класу підготували відкриту виховну годину пам’яті,  де розповіли про події тієї «чужої війни».

Поезії, пісні, розповіді, спогади, вистраждані в Афганістані і про Афганістан, пройшли крізь юні серця. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих солдат,  які не повернулися з далеких афганських гір.

Детальніше...

 Таку поетичну назву мав традиційний вечір зустрічі з випускниками, що відбувся 3 лютого 2018 року в нашій школі. Це свято проводиться в нашому навчальному закладі вже давно і славиться серед колишніх випускників багатством цікавих  розповідей і теплотою зустрічей.

На традиційну зустріч прибули випускники  1968 року (вони закінчили школу 50 років тому) та випускники 1998 року (вони закінчили нашу школу 20 років тому). І хоч пройшло вже багато років після закінчення школи, та колишні випускники організовано з`явилися на зустріч з юністю.

Детальніше...

 Триває загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!»

 Міністерство юстиції України разом із партнерами з Агентства США з міжнародного розвитку USAID 7 червня 2017 року дали старт всеукраїнському проекту - «Я МАЮ ПРАВО!».

Мета проекту - формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави.

Стратегічним завданням довгострокової національної програми «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громадян захищати свої права.

Цього року у рамках проекту планується інформування та надання прикладних рекомендацій населенню щодо захисту прав громадян за трьома напрямками:

Права громадян у сфері правосуддя

Захист права власності

Формування вмінь протистояння побутовій корупції, зокрема - у вищих навчальних закладах.

Тривалість проекту становить 3 роки (2017-2019 pp.).

Реалізація проекту відбуватиметься шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, центрів та бюро з надання безоплатної правової допомоги, також міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.

Детальніше...

 Багатовікова історія українського народу – це, насамперед, літопис життя і смерті народу-великомученика, на долі якого було багато лиха. Жахливим злочином проти власного народу став штучний голод 1932-1933 рр. За механізмом творення і страхітливими наслідками його слід занести до трагічних дат в історії.

З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, в  школі  було проведено тематичні виховні години, оформлено виставку тематичної літератури у шкільній бібліотеці “Забуттю не підлягає”.

24.11.2017 року в  школі була проведена загальношкільний захід з вшанування пам’яті безневинно померлих українців у 1932-1933 роках, яку підготувала педагог-організатор Майстренко О.П. та  учні  школи.

Детальніше...

 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

Протягом листопада в Великоберезянській  ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувались заходи щодо вшанування Героїв Майдану: виховні години та години спілкування на тему: «Наш дух не зламати, свободу не вбити», тематичні виставки в бібліотеці. 

Детальніше...

 13 листопада  в нашій школі був проведений відкритий урок з фізики у 8 класі. Тема уроку "Випаровування та конденсація. Кипіння".  Урок проходив з використанням сучасних інформаційних технологій. На урок запрошувалися вчителі фізики району. Провів його Майстренко В.І., який, використовуючи цікаві досліди , поянював учням, чому так відбувається. Цілеспрямована, послідовна навчальна діяльність учнів на уроці у доброзичливій, психологічно-сприятливій атмосфері, співпраця вчителя та учнів позитивно вплинула на глибину і міцність знань школярів. Всі учні та гості отримали чудову і корисну інформацію з теми  та отримали велике задоволення від уроку.

Детальніше...

  9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови.  Прекрасна, багата, мелодійна українська мова. Слова – це крила ластівки, вона їх не відчуває, але без них не може злетіти. Тож маємо зробити все для того, щоб не згорнулися крила, щоб не обірвалася золота нитка, яка веде з давнини в наші дні.

З цією метою було проведено лінгвістичну вікторину, присвячену вшануванню рідного слова та людей, які поклали початок писемності.

Сила слова безмежна. Особливо, коли воно живе, іскристе, емоційно виважене. Коли воно сліпуче, “як проміння ясне” а могутнє, “як хвилі буйні”.  Коли слова – палкі блискавиці. Тоді воно здатне робити диво і хвилювати найтонші струни людського серця. Століттями мова народу була тією повноводною річкою, яку ми називаємо поезією.

Детальніше...

  Країна казок, дивна, загадкова. Вона завжди чарує і манить до себе усіх діток. І ось сьогодні учні початкових класів знову здійснили мандрівку у загадкову країну казок, де ще раз згадали героїв відомих казок, пісеньки, які співали ці герої, а також встановлювали відповідності між героями та їх репліками. Надзвичайно цікавою була для дітей казкова вікторина, а також відгадування героїв телеграм, де учні проявили глибокі знання казок. За правильні відповіді усі отримували смачні подаруночки. Учні були задоволені тим, як гарно вони знають казки.

Детальніше...

 Соціальний педагог Великоберезянської ЗОШ І –ІІІ ступенів Козярівська О.В. провела 17.10.2017 р. заняття з профорієнтації з учнями 9 класу на тему : «На порозі професійного вибору». «Ким бути?» – одне з найважливіших питань у житті. Недарма кажуть, що обираючи професію,людина обирає свою долю. З дітьми опрацювали формулу вибору професії «хочу», «можу», «треба».

Детальніше...

Перший день осені цього року був по-літньому теплим. На шкільному подвір`ї було гамірно і весело: тут зібралися учні школи, їхні батьки, вчителі, жителі села та гості на свято першого дзвоника. Святково одягнені, в українських вишиванках, з букетами квітів - все навкруги буяло барвами.

З привітанням виступили директор школи В. М. Бернацький, сільський голова Кучеренко В. О. Від імені батьків першокласників виступила Шпильова В. В. Потім надали слово першокласникам – вони хвилювалися найбільше. Та ласкавий голос першої вчительки Хоменко О. П., присутність мам надавали їм впевненості. Вони обіцяли гарно вчитися і поводитися, щоб стати розумними і дорослими, як одинадцятикласники.

Детальніше...

29 травня у Великоберезянській ЗОШ І-ІІІ ст.  відкрився пришкільний літній табір «Берізка». На урочистій лінійці зібралися маленькі жителі цього табору – учні початкових класів, їх вихователі, адміністрація школи, батьки.

Лінійку розпочали діти, які повідомили, що вони «знають що за днина, знають, що за свято, всі прийшли сьогодні табір відкривати».

Під урочисте виконання Гімну вноситься Державний Прапор України, а пізніше на лінійку був внесений і прапор дитинства.

Загони-містечка «Сонечко» та «Соняшник» відзвітувалися про свою готовність розпочати відпочинок в таборі «Берізка».

Детальніше...

25 травня 2017 року в Великоберезянській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося звітування директора школи Бернацького Віктора Миколайовича перед педагогічним колективом, батьківським комітетом, радою та піклувальною радою навчального закладу за 2016-2017 навчальний рік, з метою утвердження відкритої і демократичної державно-громадянської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень у загальноосвітньому навчальному закладі.

Детальніше...

Чорнобиль. Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.

 Сьогодні, 26 квітня — День пам'яті, День скорботи і роздумів. Бо нам таки є над чим замислитись. Живемо на технологічному вулкані. Чи не повториться трагедія знову? Чи стали ми більше шанувати рідну землю? Тож запалімо поминальну свічку — свічку надії 26 квітня. Хай полум'я свічок у наших душах зіллється в одне полум'я віри. Ми будемо жити!

Детальніше...