01.09.2021. Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний, цей день - початок нового навчального року. І в дей день, наша дружня шкільна родина прийняла в свої обійми 21 учнів, а серед них - 6 першокласників. 

Яскраве сонце ненароком

Кидає промінці до нас,

А школярі бадьорим кроком 

Ідуть до школи. Вчитись час!

Саме такими словами, розпочалося свято Першого дзвоника. І перша вчителька першокласників Хоменко Оксана Петрівна з теплом та добротою прийняла і повела в перший клас своїх вихованців.

Також проводилась традиційна шкільна лінійка, яка була наповнена піснями, святковими привітаннями та веселим передзвоном великого шкільного дзвінка, який сповістив про початок нового 2021-2022 навчального року. Всі гості, учні, вчителі були задоволенні святом, а особливо першокласники. Тому що отримали безліч привітать, емоцій, подарунків, які залишуться в їхній пам'яті назавжди.

 

Відео    Челендж "Поетична вишиванка"

 

   

Мене матуся вчила вишивати

Узори й квіточки на полотні.

Традиції навчала пам’ятати

Й пісні народні — світлі і ясні.

І рідну мову ніжну, солов’їну,

І жарти, й думи, чарівні казки.

Любити вчила рідну Україну,

Її ліси, поля, красу, стежки.

Любов до всього дітям закладала,

В красу довкілля змалечку вела.

Й мені рушник на щастя вишивала,

Й на добру долю у житті дала.

Подарувала ще сорочку-вишиванку,

Щоб оберегом стала на путі.

І це зі мною буде до останку,

Це найдорожче у моїм житті.

Детальніше...

  Я – українець! Дуже гордий з цього.
Несу у світ традиції свої
Для себе в Бога не прошу нічого,
Все в мене є: і гори, і гаї,
Поля родючі, повноводні ріки,
Озера сині, чисті небеса...
Я син землі від роду і навіки,
В краю, де поруч казка і краса.

 Вишиванка рідна, ну хіба не диво?
В ній ходити модно, стильно і красиво.
Це митецький витвір, це краса і казка,
В ній душі наснага, материнська ласка.
Кольори сплелися в ній в узори й квіти,
Щоб були щасливі і сміялись діти.

Відео    Дефіле вишиванок "ВишиванкаDAY"

Детальніше...

 8-9 травня. День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні ми згадуємо про страшні жертви Другої світової війни, про великий подвиг і трагедію нашого народу.

Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил. Вони- святиня нашої пам’яті . Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.

 Ми свято шануємо пам’ять усіх,

Хто власним життям нашу юність зберіг,
Хто впав за свободу у грізну годину,
За землю священну, за Україну!

Вони у бронзі й камені звелись,
Летять роки і хмари понад ними.
Все менше тих, хто бачив їх колись,
Все менше тих, хто бачив їх живими.

Детальніше...

  26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики техногенною катастрофою.

   До вшанування цієї дати в бібліотеці була організована викладка літератури та проведена інформаційна година «Чорнобиль не має минулого» для учнів початкових класів.

 Мета заходу: згадати історію аварії на Чорнобильській атомній станції, поглибити знання учнів про неї; виховувати особисту стурбованість кожного за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль, як свої власні.

 Чорнобиль... Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль ? Це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

Не можна про це не казати,

Мовляв, це було вже давно.

Перед очима батько-мати,

І Україна, і Дніпро.

Не можна ні про що мовчати,

Горить тривогою чоло.

Птахи складають гімн весні,

 Всміхаються до сонця квіти,

А пам'ять лине в моторошні дні,

Гудуть жорстокі дзвони квітня.

 Було собі в Україні місто Чорнобиль. Затишне, краси¬ве. Та біля нього побудували атомну станцію. І недо¬гледіли її. Погано збудували. Погано й пильнували.

Сталася аварія на атомній станції. Багато земель України стали брудні. На них не можна сіяти, пасти худобу. На заражених землях нікому тепер не можна жити. Ті землі треба лікувати. Чорнобиль — тепер велика рана України.

Детальніше...

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 61236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS- СОVID-19» (зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104), протокольного рішення № 8 від 20 квітня 2021 року засідання комісії Таращанської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, наказу відділу освіти Таращанської міської ради від 20.04.2021 року №78 та з метою запобігання гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СOV-2 в закладі освіти.

  1. Відновити відвідування Великоберезянського ЗЗСО І-ІІІ ст. учнями 1-4 класів з 21 квітня 2021 року.
  2. Педагогічним працівникам та працівникам закладу освіти:

2.1.   Організувати навчання учнів 1-4 класів з 21 квітня 2021 року в закладі освіти.

2.2.   Обмежити доступ сторонніх осіб до приміщень закладу освіти.

2.3.   Забезпечити суворе дотримання належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19), передбачених постановою «Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)».

2.4.   Провести інформування та роз’яснювальну роботу серед учнів закладу щодо дотримання протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).

23 квітня людство святкує Всеукраїнський День психолога. З нагоди цього свята в Великоберезянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів організовується тиждень психології.

Тиждень психології - це занурення всіх учасників навчально-виховного процесу в цікавий загадковий світ психології.

Метою проведення такого тижня є розширення знань учасників освітнього процесу про науку психологію, розуміння внутрішнього світу, активізація пізнавальної активності, пропаганда навичок конструктивного спілкування.

Тиждень психології буде проходити в період з 20 квітня по 23 квітня 2021 року в режимі онлайн.

Дистанційний«Тиждень психології – цікавий процес пізнання»

(коли всі на карантині) – новий формат

 План проведення «Тиждень психології – цікавий процес пізнання»

НАКАЗ

22.03.2021 р.          

Велика Березянка

                                № 13

 

Про організацію освітнього процесу у Великоберезянському ЗЗСО І-ІІІ ст. за дистанційною формою навчання

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про охорону дитинства», «Про повну загальну середню освіту», «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України, статей 6,11,31 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СOV-2» (зі змінами)), розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», протоколу № 5 від 22 березня 2021 року засідання комісії Таращанської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  наказу відділуосвіти Таращанської міської ради від 22.03.2021 року №59 та з метою запобігання гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СOV-2 в закладі освіти

НАКАЗУЮ:

1. Організувати  освітній процес в школі за дистанційною формою навчання з 22 березня по 23 квітня 2021 року включно.

Директор                                                                              В.М.Бернацький

Тиждень з 22.02- 28.02 був присвячений безпецi життєдіяльності. Класними керівниками та вчителем  основ здоров’я були проведені тематичні  уроки. Вони обговорили з дітьми питання травмування дітей при надзвичайних ситуаціях. Були виготовлені тематичні плакати та пам’ятки до тижня безпеки життєдіяльності.

В рамках проведення «Тижня знань з охорони  безпеки життєдіяльності» та з метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризації  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді,  розвитку  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя та виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти,  учні 3 класу разом зі своїм класним  керівником Зеленською О.В. провели цікаве заняття у вигляді  подорожі сторінками усного журналу «Наша безпека».

Кожна сторінка  журналу  містила  цікаві завдання та запитання,які були  направленні на перевірку знань учнів  правил  з безпеки життєдіяльності. Діти  давали  як стислі, так і розгорнуті  відповіді, обґрунтовуючи  їх, розгадували  кросворд, склали пам’ятку: «Азбука безпеки »,відгадували закодоване слово «Телефон» та пригадали номери телефонів, на які слід телефонувати в разі виникнення пожежі,  при травмах, при витоку газу, при правопорушеннях. Сподобалася дітям  і гра «Так чи ні». Із цікавістю  учні переглянули  та обговорили пізнавальний мультфільм «Коли ти сам удома».

5-6 клас відео урок «З чого починається безпека»,

творчі роботи: казки,оповідання,малюнки «Подорож у країну безпеки».

9 клас міні лекція про безпечний інтернет,представлення презентації « Безпечна поведінка в інтернеті»

8 клас вікторина із знань правил першої допомоги при нещасних випадках « Допоможи другу»

11 клас бесіда за круглим столом із сестрою медичною « Мозаїка безпечного життя»

Детальніше...

НАКАЗ

03.03.2021 р.          

Велика Березянка

                                № 11

 

Про запровадження дистанційної

роботи на період карантину у

Великоберезянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про охорону дитинства», «Про повну загальну середню освіту», «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України, статей 6,11,31 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СOV-2» (зі змінами)), розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», протоколу № 1 від 03 березня 2021 року засідання комісії Таращанської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,

Детальніше...

 У шкільній бібліотеці проходила виховна година з учнями 4 класу на тему "Вінок пам'яті Лесі Українки", до 150-річчя від дня народження

Детальніше...

 150-річчю з дня народження Лесі Українки учні 3 класу НУШ присвятили захід "Я в серці маю те, що не вмирає"

Детальніше...

 Мова – це той інструмент , який єднає націю, до єдиного цілого. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. Немає народу, байдужого до рідної мови, до своєї землі, тієї, на якій він народився й живе. Українська мова – барвистий килим самоцвітів, що віками ткали генії нації і прості люди, які називають себе українцями. Кожне слово в ній – коштовний камінь з десятками граней. Наша мова – це криниця духовності і моралі, дзеркало українського менталітету, доброти, душевності, щирості.   Це добре розуміють  і усвідомлюють учні нашої школи, які  є шанувальниками рідної мови, прекрасного поетичного слова.  Саме їй , українській рідній мові, присвячений відеофлешмоб, до якого долучилися учні школи.

Тож збережімо духовний заповіт наших поетів любити свою землю, любити рідне слово, як зберегли нам наші батьки й діди рідну мову в страшні часи лихоліть.

  Відео 1          Відео 2

Життя Лесі Українки — це подвиг митця,

один із тих подвигів, що підносять людину

в очах сучасників, роблять її нетьмарною

зіркою в очах потомків.

О. Гончар

 25 лютого 2021 року виповниться 150 років із дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.

Леся Українка... Це ім’я належить до найвеличніших імен нашого народу. Українська поетеса, публіцист, перекладач, громадська діячка, про яку Іван Франко сказав, що «це талант сильний, мужній, хоч і не позбавлений жіночої грації і ніжності».

З метою вшанування пам’яті видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки, популяризації її творчості, а також з нагоди відзначення у 2021 році 150-річчя від дня народження Лесі Українки в шкільній бібліотеці був проведений урок «Леся Українка – поетична квітка України»

 Відео

Детальніше...

20 лютого 2014 року стало найчорнішим днем в історії незалежної Української держави: цього дня у центрі столиці загинуло більше сотні українців, які протестували проти режиму тодішнього президента.

Героями Небесної Сотні стали люди, різні за віком, статтю, освітою, релігійними й навіть політичними переконаннями. Найстаршому — Іванові Наконечному — тоді виповнилося 82 роки, а наймолодшому — Назарові Войтовичу — лише 17.

Замість сотень на Майдан вийшли тисячі, а згодом і десятки, сотні тисяч людей…

Усіх їх об’єднала мрія жити у демократичній європейській країні, бути господарями на Богом даній землі.

Учні Великоберезянського ЗЗСО І-ІІІ ст. вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, провівши флешмоб « За чисті душі, що злетіли в небеса». Діти прикріпили до портретів загиблих маленьких ангелочків, що символізували їх душі, підтверджуючи цим те, що вони пам’ять про них житиме вічно.

Детальніше...
Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов'язок сім'ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.
Це добре розуміють наші спонсори: і словом і ділом завжди приходять на допомогу нашій Великоберезянській ЗОШ І-ІІІ ст.
Не залишився осторонь доброї справи і в цьому році голова фермерського господарства ''Лілія'' Віктор Петрович Неділько, від якого на свято Миколая всі учні школи отримали солодкі подарунки.
Колектив та учні школи висловлюють щиру подяку Віктору Петровичу. Ця підтримка - свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем школи та любові до дітей. Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Детальніше...

      Важко уявити собі життя людей без математики – у цьому не допоможе навіть найсміливіша фантазія. Якось в одній країні організували конкурс на кращий твір «Як би людина жила без математики».  За кращий твір обіцяли винагороду. Уявіть собі, що ніхто її не одержав. На конкурс  не було подано жодної роботи: навіть найсміливіші фантасти не змогли уявити, як можна жити без математики.

       Тож і учні Великоберезянської ЗОШ  І-ІІІст. , розуміючи, що математика – важлива наука, долучилися до флешмобу «Математика у нашому житті».

Детальніше...

2020/2021 навчальний рік

Eлектронна реєстрація для участі у роботі обласних майстер-класів і педстудій розпочинається  22 червня 2020 року і продовжується для кожного  майстер-класу чи  педстудії до наповнення групи / груп: кількість учасників зазначено

  • Для реєстрації потрібно вибрати майстер-клас або педстудію, натиснути активоване зареєструватися й заповнити форму.
  • Електронна адреса особи, яка реєструється, має бути власна!

Контактні особи:

 097 691  0616 –   Федорчук Валерій Анатолійович, завідувач відділу інформатики;

  096 429 2387 –  Галина Михайлівна Стадніченко,  координатор роботи обласних професійних об’єднань, методист відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти інституту

  Електронна реєстрація для участі у роботі обласних майстер-класів і педстудій розпочнеться

о 10 годині  22  червня 2020 року. Ця дата уже розміщена за  посиланням  https://www.kristti.com.ua/karta-sajtu-2/naukovo-metodychna-robota/oblasni-profesijni-ob-yednannya-pedagogichnyh-pratsivnykiv/2020-2021-navchalnyj-rik/  

 8 й 9 травня відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі. Цьогорічна інформаційна кампанія традиційно проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Символом пам’яті про жертв війни залишається червоний мак. 

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей). Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів – нацистського і радянського, які ставили геополітичні інтереси вище прав і свобод людини. Крім того, слабкість, страх і нерішучість міжнародної спільноти заохочували агресорів до все більшого розмаху злочинів.

 https://youtu.be/ghkpu5DnKTU 

 Набір карток “Україна в роки Другої світової війни (1939–1945)”

 Якщо ви залишилися вдома без дорослих, нікому чужому не відчиняйте двері. На питання незнайомих людей, чи є тато та мама, краще відповісти, що батьки зараз відпочивають. На телефонні дзвінки з питанням, чи є батьки вдома або коли вони повернуться з роботи, треба відповідати, що вони зараз зайняті й запитати, коли й кому зателефонувати.

Ніколи не запрошуйте додому малознайомих хлопців і дівчат.

Не хваліться перед людьми тим, що у вашій квартирі є дорогі речі, такі як відеоапаратура тощо.

Не носіть із собою великі суми грошей, а якщо таке станеться — не хваліться цим.

Знайомте своїх друзів із батьками.

Не лякайтеся, коли, знаходячись у квартирі, почуєте, що хтось намагається відчинити вхідні двері, голосно запитайте: «Хто там?». Якщо двері продовжуватимуть відчиняти, зателефонувавши 02, викличте міліцію та вкажіть точно адресу. Потім з балкону чи вікна голосно покличте на допомогу.

Виходячи з дому, не забувайте зачинити балкон, кватирки, особливо якщо живете на нижніх поверхах.

Не залишайте у дверях записок, бо це привертає увагу

сторонніх людей.

Детальніше...

Детальніше...