Акція "16 днів проти насильства"

03.12 у нашій школі був продений перегляд відеороликів "Права і обов'язки дітей". Лялькова вистава для учнів 1-4 класів "Зайчикова хатка"
 
 
 

Наші учні прийняли участь у конкурсі "Право очима дітей"

 

Акція "16 днів проти насильства"

Практичним психологом  Юхименко К. В. 12.11 для учнів 9-11 класів було проведено виховну  годину на тему "Булінг та кібербулінг в учнівському середовищі" 

 

Акція "16 днів проти насильства"

01.12 у нашій школі був проведений тренінг до Міжнародного дня боротьби зі СНІДом. Для учнів 9-11 класів.
 
 

Акція "16 днів проти насильства"

30.11 у нашій школі був проведений конкурс малюнків "Щастя моєї сім'ї без насильства" для учнів 1-7 класів.
 
 
Акція "16 днів проти насильства"

25.11 в нашій школі практичний психолод провів заняття до Міжнародного дня проти насильства щодо жінок для учнів 10-11 класів.

 

Учні 11 класу до дня пам'яті жертв Голодомору на виховній годині підготували стін-газети та інформаційні вісники "Замордовані годолом".

Голодомор - це геноцид української нації, вчинений в 1932-1933 роках. Страшна трагедія, яку не потрібно забувати, а схилити голови і вшанувати хвилиною мовчання. З цієї нагоди 25 листопада відбулася інформаційна година "Голодомор - невиплаканні сльози України". На якій наші учні пізнали всю серйозність і трагедію тих років.

 

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).  
 Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи. Наші учні не змогли бути байдужими і вшанували всіх загиблих та тих хто боровся за Україну.

 

 

   

 

 
До дня Свободи в бібліотеці  організовано літературну викладку та її огляд
"Стоїть у скорботі мати-Україна".
  

План заходів Великоберезянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів з підготовки та проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

 

 

Всесвітній день дитини – свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу.

"Діти мають залишатись дітьми, перш ніж стати дорослими, а наш з Вами обов’язок – зробити все можливе, щоб вони зростали в комфортних умовах".

Для наших любих початківців, ми влаштували свято "Солодкий день". На якому вони малювали, змагалися, ліпили, розгадували загадки та приймали участь у вікторині і ,звісно ж , їли солодощі!!! В кінці змагання всі отримали позитивні емоції, та подарунки.

9 листопада, День української писемності та мови.

            Словесність – початок усіх наук. Вона джерело, звідки починається струмок, який ширшає, набирає сили, розливається могутньою рікою. А складовою словесності є слово. Слово – найтонший різець. Яким можна доторкнутися до найпотаємніших куточків людського серця.

Учні 10 - 11 класів долучилися до написання радіодиктанту, який мав чарівну назву "Слідом за пам'яттю". Учні охоче записували речення, які їм надиктовував письменник.

Наступного дня, відбулася інтелектуальна гра-конкурс, в якій кращі знавці української мови мали змогу позмагатисят в ерудованності. Компетентне журі, оцінювали кожну з команд та вирішували переможця. Вболівальники, охоче відповідали на запитання ведучого, підтримували учасників команд та отримували солодкі компліменти за акивну співпрацю. Всі отримали море позитиву, емоцій  та подарунків.

До дня української писемності і  та мови в бібліотеці оформлено книжкову виставку

"Наша мова- калинова ".

 Учнів  1 класу бібліотекар А.Головіна ознайомила  з бібліотекою та провела невелику бесіду про свято мови .

"До місячника шкільних бібліотек учні школи поділилися своїми фото з природою рідного села і разом створили

фото - коллаж "Краєвиди рідної Великої Березянки".

 

"Козацькому роду - нема переводу" таку назву мав виховний захід для учнів 1-4 класів,який був проведений 13 жовтня бібліотекарем школи А.Головіною та бібліотекарем СФ Л.Вірко. Мета заходу: ознайомити дітей з минулим  українського народу,козацькими традиціями.

Учнів ознайомили з книжковою виставкою про козацтво,поринули в історію Козацької Січі,подивитись презентацію "Ми маленькі козачата".Завітав на козацькі забави казковий герой Котигорошко,який присвятив  учнів  у козачата та вручив кожному медаль козака. Учні активно відповідали на запитаннєя вікторини про козацтво та ділились своїми знаннями.А потім були цікаві конкурси на перевдягання в козака, смуга перешкод.На завершення всіх чекала смачна козацька каша з узваром!

  

   

Згідно плану проведення місячника оформлено літературну краєзнавчу викладку :

"Літопис  рідного краю";

"Стежками рідного краю";

"Пізній для себе рідне село";

"Про нас пишуть,говорять"

 

Тема трагедії Бабиного Яру сьогодні дуже актуальна, оскільки вона тісно пов’язана з питаннями патріотизму, самопожертви в ім’я високої ідеї, єдності нації, її політичної свідомості.

Микола Бажан, вражений трагічними подіями, виразив обурення в рядках вірша:

В землі не скрилось, тліном не взялося

Витке і ніжне золото волось,

Блищить на мокрій твані крутоярів

Розбите скло старечих окулярів,

І дотліває, кинутий набік, 

Закровлений дитячий черевик.

 Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей.

_Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами. Наша школа долучилась до цього свята. Діти виготовили плакати з голубами – які є символами миру. Учні початкових класів взяли активну участь у виставці малюнків "Мир очина дітей". Старші класи виготовили стінгазети "Я за мир в Україні", в яких розкрили своє бачення на мир. Діти по іншому, ніж декілька років тому, розуміють, що таке війна та мир. На жаль, війна торкнулась до дітей воїнів АТО та переселенців.  Тому, для всіх дітей нашої школи найбільше бажання в світі – це мир!

Хай літають завжди журавлі,        
Колоски видзвонюють налиті,        
Ми за те, щоб мир був на землі        
Для усіх дітей на цілім світі.     
 
 
 
 

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у школіі проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізичної культури та спорту. Цього року він пройшов з 13 по 17 вересня. Метою проведеного тижня  було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей  мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів  на гуманістичних ідеалах олімпізму.

Для учнів початковий класів проводились "Веселі старти"
Учні 5-11 класів з радістю змагалися між собою та займали призові місця. Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням  успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.
 
 
 

01.09.2021. Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний, цей день - початок нового навчального року. І в дей день, наша дружня шкільна родина прийняла в свої обійми 21 учнів, а серед них - 6 першокласників. 

Яскраве сонце ненароком

Кидає промінці до нас,

А школярі бадьорим кроком 

Ідуть до школи. Вчитись час!

Саме такими словами, розпочалося свято Першого дзвоника. І перша вчителька першокласників Хоменко Оксана Петрівна з теплом та добротою прийняла і повела в перший клас своїх вихованців.

Також проводилась традиційна шкільна лінійка, яка була наповнена піснями, святковими привітаннями та веселим передзвоном великого шкільного дзвінка, який сповістив про початок нового 2021-2022 навчального року. Всі гості, учні, вчителі були задоволенні святом, а особливо першокласники. Тому що отримали безліч привітать, емоцій, подарунків, які залишуться в їхній пам'яті назавжди.

 

Відео    Челендж "Поетична вишиванка"

 

   

Мене матуся вчила вишивати

Узори й квіточки на полотні.

Традиції навчала пам’ятати

Й пісні народні — світлі і ясні.

І рідну мову ніжну, солов’їну,

І жарти, й думи, чарівні казки.

Любити вчила рідну Україну,

Її ліси, поля, красу, стежки.

Любов до всього дітям закладала,

В красу довкілля змалечку вела.

Й мені рушник на щастя вишивала,

Й на добру долю у житті дала.

Подарувала ще сорочку-вишиванку,

Щоб оберегом стала на путі.

І це зі мною буде до останку,

Це найдорожче у моїм житті.

Детальніше...