З першим снігом і морозами  приходять в Україну зимові свята. 19 грудня – одне з найулюбленіших свят дітвори, день вшанування пам'яті Святого Миколая. Щороку приходить він у кожну домівку з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з'являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці.

Вже стало доброю традицією у Великоберезянській ЗОШ І-ІІІ ст.  вшановувати  Чудотворця, проводячи різні культурно-масові заходи. «Святий Миколай прийшов до нас в гості» - так звучало свято для учнів початкових класів, підготовлене бібліотекарем школи А.Головіною та сільським бібліотекарем Л.Вірко. До свята було оформлено виставку малюнків та листів з побажаннями дітей до Святого Миколая. Учні 7 класу подарували учням початкових класів та гостям чарівну виставу. А герої-бешкетники Ябіда (В.Плисюк), Лінь (А.Марченко), Двійка (К. Громова), Маша (А.Дяченко), Ведмідь (С.Придорожко), Антипко (М.Шарабура) розважили дітей театралізованою сценкою. Протягом свята звучали  вірші та пісні про Чудотворця. З вуст ангелів (А.Бухало, Я.Мельник) линули щирі молитовні слова подяки, побажання, надії на добро і милосердя.

 А на завершення свята Святий Миколай (І.Юхименко) подякував усім присутнім за теплі щирі слова та вручив солодкі подарунки.

Користуючись нагодою, дякуємо приватному підприємцю А.В.Шпильовому,  який не вперше надав фінансову допомогу для проведення свята. Також виносимо подяку А.В.Винниченку за солодкі подарунки на новорічні свята.

Автор : joomla блоги