Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята з нетерпінням очікували зимового свята. 19 грудня ми вшановуємо святого Миколая

З великим нетерпінням чекають учні Великоберезянської ЗОШ І-ІІІ ст. та вихованці ДНЗ ясла – садочок «Світлячок» на прихід Миколая. 19 грудня у школі відбулося свято «Шануємо Миколая!». Організували його і провели бібліотекар школи Головіна А.І. та бібліотекар сільського філіалу РокицькаЛ.В.

 Казкове дійство захопило всіх – і дорослих, і малих. З вуст ангелів (Бухало А., Марченко А.) линули щирі молитовні слова – подяки, побажання, надії на Добро і Милосердя. Пустотливі чортики (Чава Л., Шпильова Т.) розважали дітей загадками та цікавими питаннями. Звучали на святі пісні, діти грали на музичних інструментах альті та сопілці (Лахман М., Майстренко В.). Всім содобалася сценка, в якій Оленка (Плисюк В.) і Дмитрик (Придорожко С.) готувались до зустрічі з Миколаєм. А вихованці дитячого садочка порадували всіх віршиками про святого Чудотворця.

Завітав на свято і протиієрей отець Михаїл, який привітав всіх зі святом і побажав, щоб діти з повагою і любов ю відносились до ближніх, бути здоровими, добрими та терплячими.

А на завершення свята Миколай (Юхименко В.) подякував всім дітям за гарні слова та вручив солодкі подарунки.

Діти отримали солодощі від Святого Миколая завдяки спонсорській допомозі директора ТОВ «Відродження» Бабія О.Є. та сільського голови Кучеренка В.О., за що їм велика подяка.

 Фотогалерея:

Автор : joomla блоги