"До місячника шкільних бібліотек учні школи поділилися своїми фото з природою рідного села і разом створили

фото - коллаж "Краєвиди рідної Великої Березянки".

 

"Козацькому роду - нема переводу" таку назву мав виховний захід для учнів 1-4 класів,який був проведений 13 жовтня бібліотекарем школи А.Головіною та бібліотекарем СФ Л.Вірко. Мета заходу: ознайомити дітей з минулим  українського народу,козацькими традиціями.

Учнів ознайомили з книжковою виставкою про козацтво,поринули в історію Козацької Січі,подивитись презентацію "Ми маленькі козачата".Завітав на козацькі забави казковий герой Котигорошко,який присвятив  учнів  у козачата та вручив кожному медаль козака. Учні активно відповідали на запитаннєя вікторини про козацтво та ділились своїми знаннями.А потім були цікаві конкурси на перевдягання в козака, смуга перешкод.На завершення всіх чекала смачна козацька каша з узваром!

  

   

Згідно плану проведення місячника оформлено літературну краєзнавчу викладку :

"Літопис  рідного краю";

"Стежками рідного краю";

"Пізній для себе рідне село";

"Про нас пишуть,говорять"

 

  26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики техногенною катастрофою.

   До вшанування цієї дати в бібліотеці була організована викладка літератури та проведена інформаційна година «Чорнобиль не має минулого» для учнів початкових класів.

 Мета заходу: згадати історію аварії на Чорнобильській атомній станції, поглибити знання учнів про неї; виховувати особисту стурбованість кожного за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль, як свої власні.

 Чорнобиль... Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль ? Це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

Не можна про це не казати,

Мовляв, це було вже давно.

Перед очима батько-мати,

І Україна, і Дніпро.

Не можна ні про що мовчати,

Горить тривогою чоло.

Птахи складають гімн весні,

 Всміхаються до сонця квіти,

А пам'ять лине в моторошні дні,

Гудуть жорстокі дзвони квітня.

 Було собі в Україні місто Чорнобиль. Затишне, краси¬ве. Та біля нього побудували атомну станцію. І недо¬гледіли її. Погано збудували. Погано й пильнували.

Сталася аварія на атомній станції. Багато земель України стали брудні. На них не можна сіяти, пасти худобу. На заражених землях нікому тепер не можна жити. Ті землі треба лікувати. Чорнобиль — тепер велика рана України.

Детальніше...

 У шкільній бібліотеці проходила виховна година з учнями 4 класу на тему "Вінок пам'яті Лесі Українки", до 150-річчя від дня народження

Детальніше...