У шкільній бібліотеці проходила виховна година з учнями 4 класу на тему "Вінок пам'яті Лесі Українки", до 150-річчя від дня народження

Детальніше...

 12 грудня бібліотекарем Головіною А.І.було проведено інтелектуальну гру «найрозумніший» для учнів 3 класу,мета якої : розвиток творчих здібностей, логічного мислення, швидкої реакції, підвищення інтересу до читання.

Усі учні взяли участь у грі, показали обізнаність, виявили активність, уміння логічно мислити.

Звання «Найрозумніший» виборов Денис Коберник.

Детальніше...

 У рамках місячника шкільних бібліотек  для учнів 2 – 4 класів 18 жовтня бібліотекар  Головіна А.І.та соціальний педагог Козярівська О.В. провели  квест – гру «Пригоди читачів у чарівному царстві». Для того, щоб пригоди були більш цікавими, а завдання простішими, було створено дві команди «Пізнайки» і «Всезнайки». За правильне виконання завдань, команда отримувала зірочку на свій рахунок. Всі шість завдань команди виконали справно і правильно,отримавши рівну кількість зірочок. Перемогла дружб!

Детальніше...

У рамках місячника шкільних бібліотек учнями 10 і 11 класів було написано міні – твір «якою ви бачите сучасну шкільну бібліотеку?», «Чи є майбутнє у книжок та бібліотек?».

Детальніше...

 А в рамках місячника шкільних бібліотек  напередодні  Дня захисника України та Дня українського козацтва , а саме  у п’ятницю 11 жовтня  у  Великоберезянській сільській бібліотеці  відбулася  виховна година для  учнів 1-4кл. на тему «Ми  маленькі козачата», яку  підготували бібліотекарі  шкільної та сільської бібліотек. Учні мандрували  козацькими стежками, дізнались, хто такі були козаки, як одягалися, яку зачіску носили, яку зброю мали, де жили, які звичаї  цінували. Учні познайомились із заповідями козаків  та  з найвидатнішими козаками,тими, хто вів козацьке військо в бій. Вчив бути хоробрим, безстрашним, віддано любити свій край-нашу Україну. Це Іван Скоропадський, Богдан Хмельницький,,Петро Сагайдачний,Іван Мазепа,Петро Дорошенко.

Детальніше...