26 квітня 2021 року виповнюється 35 років з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яка вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики техногенною катастрофою.

   До вшанування цієї дати в бібліотеці була організована викладка літератури та проведена інформаційна година «Чорнобиль не має минулого» для учнів початкових класів.

 Мета заходу: згадати історію аварії на Чорнобильській атомній станції, поглибити знання учнів про неї; виховувати особисту стурбованість кожного за все, що відбувається навколо, вчити сприймати чужу біду, чужий біль, як свої власні.

 Чорнобиль... Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль ? Це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

Не можна про це не казати,

Мовляв, це було вже давно.

Перед очима батько-мати,

І Україна, і Дніпро.

Не можна ні про що мовчати,

Горить тривогою чоло.

Птахи складають гімн весні,

 Всміхаються до сонця квіти,

А пам'ять лине в моторошні дні,

Гудуть жорстокі дзвони квітня.

 Було собі в Україні місто Чорнобиль. Затишне, краси¬ве. Та біля нього побудували атомну станцію. І недо¬гледіли її. Погано збудували. Погано й пильнували.

Сталася аварія на атомній станції. Багато земель України стали брудні. На них не можна сіяти, пасти худобу. На заражених землях нікому тепер не можна жити. Ті землі треба лікувати. Чорнобиль — тепер велика рана України.

Детальніше...

 У шкільній бібліотеці проходила виховна година з учнями 4 класу на тему "Вінок пам'яті Лесі Українки", до 150-річчя від дня народження

Детальніше...

 12 грудня бібліотекарем Головіною А.І.було проведено інтелектуальну гру «найрозумніший» для учнів 3 класу,мета якої : розвиток творчих здібностей, логічного мислення, швидкої реакції, підвищення інтересу до читання.

Усі учні взяли участь у грі, показали обізнаність, виявили активність, уміння логічно мислити.

Звання «Найрозумніший» виборов Денис Коберник.

Детальніше...

 У рамках місячника шкільних бібліотек  для учнів 2 – 4 класів 18 жовтня бібліотекар  Головіна А.І.та соціальний педагог Козярівська О.В. провели  квест – гру «Пригоди читачів у чарівному царстві». Для того, щоб пригоди були більш цікавими, а завдання простішими, було створено дві команди «Пізнайки» і «Всезнайки». За правильне виконання завдань, команда отримувала зірочку на свій рахунок. Всі шість завдань команди виконали справно і правильно,отримавши рівну кількість зірочок. Перемогла дружб!

Детальніше...

У рамках місячника шкільних бібліотек учнями 10 і 11 класів було написано міні – твір «якою ви бачите сучасну шкільну бібліотеку?», «Чи є майбутнє у книжок та бібліотек?».

Детальніше...