Бібліотекар: Головіна Алла Іванівна

Освіта: середня спеціальна (Київський коледж культури і мистецтв)

Стаж роботи: 27 років

Проблема над якою працює бібліотека

«Пошук нових форм роботи з виховання в учнів загальнолюдських цінностей, гуманізму, милосердя, духовності, естетичної трудової, економічної культури, здорового способу життя».

Детальніше...

В нашій школі є незвичайна кімната,яка постійно приваблює своєю таємничістю, загадковістю, різноманітністю цікавої інформації. Кімната, де можна зустріти нового друга, з яким можна поринути в інші світи, побувати скрізь і всюди і просто відпочити. І друг цей – книга, а кімната – бібліотека. Бібліотекар завжди радий зустрічі з своїми читачами, і тому в бібліотеці постійно метушаться учні, обмінюються думками про прочитане, цікавляться новими книгами.


Історія бібліотеки Великоберезянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів бере свій початок з 1958 р., коли було здано в експлуатацію шкільне приміщення на місці зруйнованої в роки війни школи. В новозбудованій школі було 4 класи, військовий кабінет, піонерська кімната і бібліотека.

Бібліотека була невелика, але вона в ті роки була необхідна і завжди була в центрі уваги кожного учня. Учні з задоволенням відвідували бібліотеку, адже в ті роки купити книгу, це була розкіш. В кімнаті було встановлено два дерев'яних стелажі, стіл для бібліотекаря.

Детальніше...

Кодекс читача шкільної бібліотеки

П А М ’ Я Т К А

  1.  Якщо хочеш поговорити з кимось – відкрий книгу.
  2. Якщо ти занудьгував – візьми книгу.
  3. Якщо хочеш отримати пораду – відшукай її в книзі.
  4. Якщо мрієш знайти друга – подружись з книгою.
  5. Якщо мрієш стати справжньою людиною – читай книги.
  6. Якщо хочеш відчути безмежні можливості людського розуму – працюй із книгою. Детальніше...