Тиждень з 22.02- 28.02 був присвячений безпецi життєдіяльності. Класними керівниками та вчителем  основ здоров’я були проведені тематичні  уроки. Вони обговорили з дітьми питання травмування дітей при надзвичайних ситуаціях. Були виготовлені тематичні плакати та пам’ятки до тижня безпеки життєдіяльності.

В рамках проведення «Тижня знань з охорони  безпеки життєдіяльності» та з метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризації  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді,  розвитку  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя та виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти,  учні 3 класу разом зі своїм класним  керівником Зеленською О.В. провели цікаве заняття у вигляді  подорожі сторінками усного журналу «Наша безпека».

Кожна сторінка  журналу  містила  цікаві завдання та запитання,які були  направленні на перевірку знань учнів  правил  з безпеки життєдіяльності. Діти  давали  як стислі, так і розгорнуті  відповіді, обґрунтовуючи  їх, розгадували  кросворд, склали пам’ятку: «Азбука безпеки »,відгадували закодоване слово «Телефон» та пригадали номери телефонів, на які слід телефонувати в разі виникнення пожежі,  при травмах, при витоку газу, при правопорушеннях. Сподобалася дітям  і гра «Так чи ні». Із цікавістю  учні переглянули  та обговорили пізнавальний мультфільм «Коли ти сам удома».

5-6 клас відео урок «З чого починається безпека»,

творчі роботи: казки,оповідання,малюнки «Подорож у країну безпеки».

9 клас міні лекція про безпечний інтернет,представлення презентації « Безпечна поведінка в інтернеті»

8 клас вікторина із знань правил першої допомоги при нещасних випадках « Допоможи другу»

11 клас бесіда за круглим столом із сестрою медичною « Мозаїка безпечного життя»

 Неможливо передбачити всі ситуації, які можуть загрожувати життю і здоров’ю дитини. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

 

Автор : joomla блоги