Тиждень з 22.02- 28.02 був присвячений безпецi життєдіяльності. Класними керівниками та вчителем  основ здоров’я були проведені тематичні  уроки. Вони обговорили з дітьми питання травмування дітей при надзвичайних ситуаціях. Були виготовлені тематичні плакати та пам’ятки до тижня безпеки життєдіяльності.

В рамках проведення «Тижня знань з охорони  безпеки життєдіяльності» та з метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризації  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді,  розвитку  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя та виховування  гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти,  учні 3 класу разом зі своїм класним  керівником Зеленською О.В. провели цікаве заняття у вигляді  подорожі сторінками усного журналу «Наша безпека».

Кожна сторінка  журналу  містила  цікаві завдання та запитання,які були  направленні на перевірку знань учнів  правил  з безпеки життєдіяльності. Діти  давали  як стислі, так і розгорнуті  відповіді, обґрунтовуючи  їх, розгадували  кросворд, склали пам’ятку: «Азбука безпеки »,відгадували закодоване слово «Телефон» та пригадали номери телефонів, на які слід телефонувати в разі виникнення пожежі,  при травмах, при витоку газу, при правопорушеннях. Сподобалася дітям  і гра «Так чи ні». Із цікавістю  учні переглянули  та обговорили пізнавальний мультфільм «Коли ти сам удома».

5-6 клас відео урок «З чого починається безпека»,

творчі роботи: казки,оповідання,малюнки «Подорож у країну безпеки».

9 клас міні лекція про безпечний інтернет,представлення презентації « Безпечна поведінка в інтернеті»

8 клас вікторина із знань правил першої допомоги при нещасних випадках « Допоможи другу»

11 клас бесіда за круглим столом із сестрою медичною « Мозаїка безпечного життя»

Детальніше...

 Метою проведення Тижня безпеки дорожнього руху є поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму.

Під час підготовки до Тижня безпеки дорожнього руху проведено ряд заходів:

-розроблений план проведення тижня ;

-проведені інструктажі з техніки безпеки з усіма учнями;

-поновлені матеріали куточків  з  безпеки дорожнього руху;

-бесіди: «Дорожні знаки – азбука водіїв та пішоходів», «Види транспорту», «Правила поведінки в транспорті»,  «Небезпека на дорозі», «Безпека на вулиці»;

-перегляд мультиплікаційного  фільму про правила дорожнього руху «Уроки тітоньки Сови»;

-конкурс дитячого малюнка на тему: «Безпека на дорозі»;

-вікторини «Школа пішохідних наук»

Єдиний урок « Безпека на дорозі – безпека життя»

Детальніше...

 У Великоберезянській  ЗОШ І – ІІІ ступені пройшов конкурс малюнків «Пожежна безпека очима дітей!»  під керівництвом Козярівської О.В..

З метою залучення дітей до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.  Питання пожежної безпеки важливе та актуальне для кожного з нас. Знання та дотримання правил поводження при пожежі є запорукою збереження не лише свого життя,а й інших. Тому пожежна безпека у школі – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги. Учням пояснювали класні керівники як потрібно себе поводити і те,що потрібно знати при пожежі!

Переможцями стали:

Детальніше...