У Великоберезянській  ЗОШ І – ІІІ ступені пройшов конкурс малюнків «Пожежна безпека очима дітей!»  під керівництвом Козярівської О.В..

З метою залучення дітей до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.  Питання пожежної безпеки важливе та актуальне для кожного з нас. Знання та дотримання правил поводження при пожежі є запорукою збереження не лише свого життя,а й інших. Тому пожежна безпека у школі – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги. Учням пояснювали класні керівники як потрібно себе поводити і те,що потрібно знати при пожежі!

Переможцями стали:

Детальніше...

4 травня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності»  рятувальники Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області провели бесіди по дотриманню пожежної безпеки з учнями загальноосвітньої школи в с. В.Березянка. Нагадали дітям правила пожежної безпеки і  у весняно-літній період, в побуті,  під час виявлення вибухонебезпечних знахідок часів 2-ї Світової війни.

Детальніше...

21.10.2016 року о 12год 30хв. у Великоберезянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено позапланове тренування з дітьми та персоналом закладу  щодо екстреної евакуації із приміщення школи  у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій

Детальніше...

З 15 по 25 лютого  в школі проходив тиждень «Безпеки поводження з вогнем у дома і у лісі». В 1 – 5 класах  практичний психолог Юхименко К.В. провела години спілкування «Вогонь – друг і ворог ». Була організована виставка малюнків «Бережіть життя від пожежі».

Детальніше...

З 11 по 15 січня в школі проходив тиждень безпеки життєдіяльності дітей. В 1 – 7 класах  практичний психолог Юхименко К.В. провела години спілкування «Електрика навколо нас». Була організована виставка малюнків «Безпека життєдіяльності дітей».

Детальніше...